O nás

     Internetový obchod pristroje-abb byl založen společností Elektric-Hranice s.r.o.. Společnost Elektric-Hranice s.r.o. působí na trhu již od roku 2001.

Hlavní náplní společnosti Elektric-Hranice s.r.o. je provádění elektroinstalačních a elektromontážních prací, velkoobchodního a maloobchodního prodeje elektroinstalačního materiálu.

 

     Společnost Elektric-Hranice s.r.o. je smluvním partnerem společnost ABB Elsynn. Díky spolupráci s firmou ABB, silné mezinárodní a tradiční společnosti na českém trhu, můžeme našim zákazníkům nabídnout jak kvalitní produkt se zárukou dlouhodobého podpůrného servisu tak i nízkou cenu.

     Již řadu let dodáváme našim partnerům přístroje pro výrobu rozvaděčů, automatizaci, fotovoltaické elektrárny a prodejce elektroinstalačního materiálu. Společnost Elektric-Hranice s.r.o. má za dobu své existence vybudovanou tradici, důvěru zákazníku, zkušenosti v oboru.

Proč nakupovat u nás?

1. Nízké ceny
Nabízíme nízké ceny. Díky spolupráci s firmou ABB (našim smluvním partnerem) a ostatními dodavateli můžeme nabídnout kvalitní produkt a velmi nízkou cenu. Nakupte kvalitní elektroinstalační materiál za jedny z nejlepších cen na trhu. Neúčtujeme balné. Pokud si objednáte zboží v hodnotě za více než 3000,00 Kč, neplatíte ani poštovné.

 

       2. Zkušenosti v oboru

Prodáváme elektroinstalační materiál již od roku 2004. Za tuto dobu máme bohaté zkušenosti v oboru s prodejem a montáží elektroinstalačního materiálu. Proto Vám můžeme nabídnout kvalitní poradenství a vynikající ceny. V případě potřeby zajišťujeme technickou podporu, neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Kvalita výrobků, které najdete v našem internetovém obchodě, je prověřená našimi pracovníky.

3. Vlastní prodejny
Nejsme garážoví prodejci. V Hranicích provozujeme novou kamennou prodejnu zaměřenou na prodej elektroinstalačního materiálu, LED venkovního a interiérového osvětlení a LED zdrojů. Díky tomu můžeme nabídnout našim zákazníkům přímý odběr na prodejnách bez nutnosti platit poplatek za dopravu zboží.

4. Nákup bez nutnosti registrace
Našim zákazníkům nabízíme nakupování bez nutnosti registrace. Pokud zákazník nakupuju u nás častěji, je lepší mít udělanou registraci, která Vám ušetří čas vyplňováním osobních údajů.

5. Záruka prvotřídní kvality
Našim zákazníkům nabízíme výrobky prvotřídní kvality, která je prověřená našimi pracovníky.

6. Certifikace
Jsme zaregistrováni v registru Úřadu pro ochranu osobních údajů. Nemusíte se tak bát o svá data, jsou v bezpečí.