GTV LED

Společnost GTV nabízí kompletní nabídku osvětlení a nábytkového příslušenství. Desítky skupin zahrnují několik tisíc výrobků. V portfoliu nechybí ani moderní LED osvětlení a průmyslové osvětlení, které najdete v naší nabídce.

Produkty společnosti GTV jsou vyráběny pro zákazníky, kteří hledají nejvyšší kvalitu. Každý výrobek je vyvíjen s důrazem nejen na kvalitu, ale také na moderní a elegantní design. Společnost GTV zaručuje dlouhodobý a bezporuchový provoz výrobků.

Nejvyšší kvalita pro každého:

GTV nabízí špičkový poměr ceny a kvality. Filosofií společností je poskytovat nejvyšší kvalitu za přijatelné ceny. Podle společnosti GTV by kvalita neměla být drahá a nesouhlasí s převládající tržní situací, kde je nejvyšší kvalita vyhrazena jen pro bohaté. To je ten důvod, proč nabízí značkové produkty za ceny, které si můžete bezproblému dovolit.

Působnost:

GTV je mezinárodní distributor svítidel a nábytkových doplňků, působí na několika trzích po celém světě, včetně České republiky, Slovenské republiky, Anglie, Ruska, Španělska, Nizozemska, Islandu, Dánska, Chorvatska, Sýrii a na Novém Zélandu.